blogi

Blogi są jak nogi, niosą erudycję języka, reszta jest tylko czystą fizyką. Staramy się być chlubnym przykładem tego, że tylko szewc frajer chodzi boso..., pomagamy też innym blogować i blogerskiego życia smakować.

UWAGA: Nie wykonujemy blogów WordPress pod dyktando klienta w sensie jego budowy. Blogi WordPress są oparte na funkcjonalnych skórkach, które to można do siebie dobrać i owszem modyfikujemy graficznie, ale ze wględów praw autorskich i wartości intelektualnych nie zmieniamy w zakresie kodów źródłowych. Ponadto doświadczenie uczy nas, że klienci nie rozumieją specyfiki blogu WordPress, zwłaszcza jego budowy, nie mają przygotowania i zrozumienia specyfiki tego silnika, co skutkuje nieporozumieniami oczekiwanych zmian jak przy innych stronach CMS. Zatem jeśli chcesz skorzystać z naszych blogowych usług, musisz przyjąć nasze rozwiązania, które służą tylko Tobie i z myślą o Tobie są przygotowywane.

Nasz autorskie blogi WordPress cieszą się ogromym powodzeniem i są wysoko pozycjonowanie. Blogi WordPrass konstruowane pod dyktando Klienta niestety nie. Zatem dla Państwa powinno być ważnejsze: funkcjonalność i estetyka bloga, niż wymuszenie mało istotnych zmian, a w efekcie dających blogowi ujmę, niską pozycję i niezadowolenie.

Facebook